Sucha (fińska) sauna otoczona zielenią. Na wyłączność dla 1 - 4 osób. Dla Gości sauny dostępna jest przebieralnia, toalety, prysznice, balia z zimną wodą. Goście na czas saunowania otrzymują szlafroki, pareo, ręczniki, czapeczki filcowe i wodę.

Stanowiska strzelnicze są przed ładnie wykoszoną łąką o długości 125 m. Można z nich ćwiczyć technikę precyzyjnych uderzeń z tee oraz z naturalnej lub sztucznej trawy.

Paintball dla małych i dużych grup. Gra toczy się w zróżnicowanym terenie: domki, barykady, łąka i las.

Noclegi w hamakach w lesie oddalonym o 3 min. spaceru od agroturystyki (toalety, łazienki, lodówka i awaryjne miejsce do spania). Noclegi dla 1 - 4 osób na wyłączność.

Noclegi na wsi w ekonomicznym stylu w ok. 140 letnim gospodarstwie. Łóżka są w większości pojedyncze, ale można je łączyć. Są 2 opcje pokoi:
  • z dostępem do łazienek ogólnodostępnych, które są w korytarzach, blisko pokoi, codziennie sprzątane. Nie są to zbiorowe łaźnie tylko normalne, domowe łazienki.
  • z prywatną łazienką i kuchnią 
Goście pokoi bez prywatnej kuchni mają dostęp do wspólnych kuchni (są dostępne garnki, patelnie). W części pokoi są lodówki, a niektóre pokoje mają przypisaną półkę w lodówce stojącej w korytarzu. W pokojach są talerze, sztućce, kubki. Łóżka są zaścielone, ręczniki trzeba mieć swoje. Ze względu na akustykę ponad 140 letniego budynku mieszkalnego, a także zaadaptowanych stajni i stodoły nie jest możliwa u nas organizacja wieczorno-nocnych imprez. Za to można przyjechać pospacerować się pośród łąk i lasów wokół Kłopotowa, pójść do sauny lub potrenować golf :)
Cennik noclegów na stronie:
Goście naszej sauny otrzymują 20% rabatu na nocleg - rabat dotyczy dnia wynajmowania sauny.