Sucha (fińska) sauna otoczona zielenią. Na wyłączność dla 1 - 4 osób. Dla Gości sauny dostępna jest przebieralnia, toalety, prysznice, balia z zimną wodą. Goście na czas saunowania otrzymują także szlafroki, pareo, ręczniki i wodę.
sauna-lubin.pl - tel. 605 521 383

Stanowiska strzelnicze są przed ładnie wykoszoną łąką o długości 125 m. Można z nich ćwiczyć technikę precyzyjnych uderzeń z tee oraz z naturalnej lub sztucznej trawy.
golf.lubin.pl - tel. 693 286 224

Paintball dla małych i dużych grup. Gra toczy się w zróżnicowanym terenie: domki, barykady, łąka i las.
paintball.lubin.pl - tel. 693 286 224

Noclegi na wsi w ekonomicznym stylu w ok. 140 letnim gospodarstwie. Bez luksusów, ale niektóre pokoje są nawet trochę klimatyczne. Łóżka są w większości pojedyncze, choć w niektórych pokojach można je połączyć. Codziennie sprzątane łazienki są do wspólnego użytku, blisko pokoi, w korytarzach. Nie są to zbiorowe łaźnie z kabinami stojącymi jedna obok drugiej tylko normalne, jednoosobowe łazienki. Jest jeden duży pokój z prywatną łazienką i kuchnią. Goście pozostałych pokoi mają dostęp do wspólnych kuchni (są garnki, patelnie, podstawowe wyposażenie). W części pokoi są lodówki, a niektóre pokoje mają przypisaną półkę w lodówce stojącej w korytarzu. W pokojach są talerze, sztućce, kubki. Łóżka są zaścielone, ręczniki trzeba mieć swoje. Ze względu na akustykę ponad 140 letniego budynku mieszkalnego, a także zaadaptowanych stajni i stodoły nie jest możliwa u nas organizacja wieczorno - nocnych imprez. Za to można przyjechać pospacerować się pośród łąk i lasów wokół Kłopotowa, pójść do sauny lub potrenować golf :)
Cennik noclegów na stronie:
Goście naszej sauny otrzymują 20% rabatu na nocleg - rabat dotyczy dnia, w którym wynajmowali saunę.